Item No: OL18J9DPX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.54 through $1.67






Item No: OL18J9DPX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color 3mm 60cm, Steel Color 6mm 60cm, Steel Color 8mm 60cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.