Item No: OL8E1E9D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Type | snake chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 5g |
Price range: $1.65 through $1.75























































Item No: OL8E1E9D
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Type | snake chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | XL00250, A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z, XL00275, BXL00251, XL00252, XL00253, XL00254, XL00256, XL00257, XL00258, XL00259, XL00260, XL00261, XL00262, XL00266, XL00267, XL00268, XL00269, XL00271, XL00255, XL00263, XL00264, XL00265, XL00270, XL00272, XL00273, XL00274 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.