Item No: OL1CL81ET
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 6g |
$0.62























































Item No: OL1CL81ET
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | C, D, E, G, H, M, S, Y, Z, A, B, F, I, J, K, L, N, O, P, Q, R, T, U, V, W, X |
| Color | Gold, Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.