Item No: OL1CHL15L
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Festival |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
$1.25





Item No: OL1CHL15L
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Festival |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Xl333 White Gold Color |
| Style | Xl334 |
| Color | Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.