Item No: OLT5JATB
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
$0.88



Item No: OLT5JATB
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Ethnic Style |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | R707 Red Diamond Yellow Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.