Item No: OLF50DUU
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Sun and Moon Totem |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Natural Fritillary |
| Weight | 12g |
$3.89





Item No: OLF50DUU
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Sun and Moon Totem |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Natural Fritillary |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Golden Sun, Golden Moon Xl0024-YL |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.