Item No: OL19W3XHC
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
$2.26



Item No: OL19W3XHC
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | X8053 Titanium Steel Chain Copper Micro Inlay Pendant |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.