Item No: OL4J2OSB
| Style | Elegant, Modern Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Color Block |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
$1.01



Item No: OL4J2OSB
| Style | Elegant, Modern Style, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Color Block |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | White |
| Size | One Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.