Item No: OL118YCX1
| Style | Elegant, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Weight | 25g |
$2.80



Item No: OL118YCX1
| Style | Elegant, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | One Size |
| Style | Love Four-Piece Set |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.