Item No: OLZMHB9O
| Style | Casual, Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 5g |
$1.25



Item No: OLZMHB9O
| Style | Casual, Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Anklet |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Ka0017 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.