Item No: OLW6FOBR
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | INS Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
$1.65



Item No: OLW6FOBR
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | INS Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.