Item No: OL1QMQQI0
| Style | Affordable luxury style |
|---|---|
| Design | Oval, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Live Mouth |
| Weight | 5g |
Price range: $0.45 through $0.98


















































































































Item No: OL1QMQQI0
| Style | Affordable luxury style |
|---|---|
| Design | Oval, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Live Mouth |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Size | 1, 2, 4, 3, 6, 20, 27, 30, 31, 51, 62, 63, 64, 66, 67, 80, 81, 82, 85, 105, 9, 7, 19, 18, 22, 15, 16, 52, 57, 96, 97, 99, 98, 10, 23, 24, 35, 50, 53, 104, 8, 34, 21, 25, 54, 79, 102, 28, 36, 47, 86, 26, 29, 37, 40, 45, 46, 48, 55, 70, 78, 103, 49, 77, 87, 89, 90, 95, 38, 93, 41, 56, 91, 60, 72, 83, 11, 32, 33, 39, 42, 58, 68, 69, 61, 84, 100, 14, 73, 43, 59, 13, 74, 92, 101, 44, 65, 17, 71, 88, 94, 75, 76, 12 |
| Option | Silver, Dark Grey, Silver gray, Slate gray, Graphite color, Lead color, Grey |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.