Independence Day Costume Props For Stage Performances, Made With Durable PET Material
Item No: OL52RQ93
| Festival | Independence Day |
|---|---|
| Material | PET |
| Occasion | Stage |
| Event & Party Supplies | Costume Props |
| Weight | 65g |
$4.51



Item No: OL52RQ93
| Festival | Independence Day |
|---|---|
| Material | PET |
| Occasion | Stage |
| Event & Party Supplies | Costume Props |
| Weight | 65g |
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Color | Independence Day Red, White, and Blue Cape |
| Size | Average Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.