Item No: OL11P8JFV
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | IG Style, Cute |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | little bear |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 14g |
$3.15






Item No: OL11P8JFV
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | IG Style, Cute |
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | little bear |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | White, Turquoise |
| Style | Dark |
| Color | Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.