Household Plush Pillow Case Featuring Car Pattern, Perfect For Independence Day Decoration
Item No: OL8U2ZBC
| Style | Household |
|---|---|
| Pattern | Star, Car |
| Festival | Independence Day |
| Material | Plush |
| Home Textiles & Decor Type | Pillow Cases |
| Weight | 300g |
$1.79







Item No: OL8U2ZBC
| Style | Household |
|---|---|
| Pattern | Star, Car |
| Festival | Independence Day |
| Material | Plush |
| Home Textiles & Decor Type | Pillow Cases |
| Weight | 300g |
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Color | Type a, Type B, Type C, Type D |
| Size | 45*45 without Core |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.