Item No: OLWVXUGN
| Style | Preppy Style, Sweet, Pastoral |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 5g |
$0.86





Item No: OLWVXUGN
| Style | Preppy Style, Sweet, Pastoral |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 18K Golden White Stone, Platinum White Stone |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.