Item No: OL10UX0P5
| Color | White, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 40g |
Price range: $0.73 through $2.21















Item No: OL10UX0P5
| Color | White, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 40g |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Option | Matte Black Gold Small Crown, Matte Black Stone Gold Small Crown, Matte Black Stone White Gold Color Small Crown, Matte Black Stone Black Small Crown, Matte Black Gold Black Zirconium Crown, Matte Black Stone Golden Black Zirconium Crown, Matte Black Stone White Gold Color Black Zirconium Crown, Matte Black Stone Black Zirconium Crown, Matte Black Stone Crown + Matte Black Stone Golden Black Zirconium Crown, Matte Black Stone Crown + Matte Black Stone White Gold Color Black Zirconium Crown, Matte Black Stone Crown + Matte Black Golden Black Zirconium Crown, Matte Black Stone Crown + Matte Black Stone Black Zirconium Crown |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.