Item No: OL12P7MZZ
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 6g |
$1.28








Item No: OL12P7MZZ
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Star |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Silver |
| Size | 1#, 2#, 3#, 4#, 5# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.