Item No: OLHI7AN5
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | snake chain |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $0.22 through $0.68


































Item No: OLHI7AN5
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | snake chain |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold (Vacuum Color Retention Plating) |
| Size | 1.8mm Width * 40cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 1.8mm Width * 45cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 2.3mm Width * 50cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 2.3mm Width * 55cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 1.8mm Width * 60cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 2.3mm Width * 60cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 3.5mm Width * 40cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 3.5mm Width * 45cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 3.5mm Width * 50cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 3.5mm Width * 55cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 3.5mm Width * 60cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 2.3mm Width * 40cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 2.3mm Width * 45cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 1.8mm Width * 50cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 2.8mm Width * 40cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 2.8mm Width * 45cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 1.8mm Width * 55cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 2.8mm Width * 50cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 2.8mm Width * 55cm Length 5cm (Push Density Snake Chain), 2.8mm Width * 60cm Length 5cm (Push Density Snake Chain) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.