Item No: OL1Q5Q3SG
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Multicolor |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | snake chain |
| Classification | Three Layer Necklace |
| Weight | 18g |
$2.55



Item No: OL1Q5Q3SG
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Multicolor |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | snake chain |
| Classification | Three Layer Necklace |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.