Item No: OL1G10K2M
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Beaded, Luminous, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Lotus |
| Material | Alloy |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Stone |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Weight | 19g |
Price range: $0.99 through $1.37








Item No: OL1G10K2M
| Style | Hip-Hop |
|---|---|
| Design | Beaded, Luminous, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Lotus |
| Material | Alloy |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Stone |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Weight | 19g |
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Option | SE1590, ROSE Element Beaded Bracelet Ny818, Turtle Beaded Bracelet Ny841, NY840, SE1589 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.