Item No: OLYDXUS3
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel, Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
$0.97





Item No: OLYDXUS3
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel, Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold & Small Love Heart Simplicity Necklace, Small Size in Silver Love Heart Simplicity Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.