Item No: OL1LBPD7V
| Style | Cute, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 17g |
$3.01



Item No: OL1LBPD7V
| Style | Cute, Sweet |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Model | N05420S |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.