Heart Shape Earrings For Independence Day Featuring Durable Alloy Material
Item No: OL1EPBHBF
| Gender | Women |
|---|---|
| Pattern | Pentagram, Heart Shape |
| Festival | Independence Day |
| Material | Acrylic |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Alloy |
| Weight | 14g |
$1.22






Item No: OL1EPBHBF
| Gender | Women |
|---|---|
| Pattern | Pentagram, Heart Shape |
| Festival | Independence Day |
| Material | Acrylic |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Alloy |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Model | E3724-Pentagram, E3725-Love, E3726-Letter |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.