Item No: OL167X3ME
| Style | Sweet, IG Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace, Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 8g |
Price range: $0.20 through $0.48

















Item No: OL167X3ME
| Style | Sweet, IG Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace, Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | KC Gold 11096, White K 2007, KC Gold 11088, White K11089, Bright Silver 11097, White K7290, Matte Gold 7385, KC Gold a-639, Bright Silver a-640, KC Gold M-172, Bright Silver M-173, Light Pink K-1144, KC Gold M-446, Kc Gold K-1116 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.