Item No: OL13V727O
| Color | Rainbow |
|---|---|
| Style | Romantic, Simple Style, Classic Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 7g |
$1.37



Item No: OL13V727O
| Color | Rainbow |
|---|---|
| Style | Romantic, Simple Style, Classic Style |
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Model | J5668 |
| Size | opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.