Item No: OL186O1K
| Style | Fairy Style, French Style, Sweet, IG Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $1.28 through $3.82








































































Item No: OL186O1K
| Style | Fairy Style, French Style, Sweet, IG Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 8# Ring-Silver, 17# Ring-Silver, 32# Ring-Silver-Eight-Pointed Stars, 31# Ring-Silver-Three-Layer Eight-Pointed Stars, 83# Ring-Silver, 22# Ring-Silver, 35# Ring-Silver, 60# Ring-Silver-Handover, 61# Ring-Silver, 64# Ring-Silver, 11# Ring-Silver, 37# Ring-Silver-Single Row, 85 # Ring – Silver – Orange – Single Layer, 49# Ring-Silver-Double Layer, 63# Ring-Silver, 67# Ring-Silver, 68# Ring-Silver, 9# Ring-Silver, 19# Ring-Silver, 29# Ring-Silver, 56# Ring-Silver, 57# Ring-Environmental Protection-Pink, 69# Ring-Silver, 72# Ring-Gold, 89 # Ring – Gold – Yellow, 88 # Ring – Gold – Purple, 12# Ring-Silver-Round, 18# Ring-Silver, 66# Ring-Silver, 53# Ring-Silver, 51# Ring-Silver, 20# Ring-Silver, 71# Ring-Silver, 25# Ring-Silver, 52# Ring-Silver, 55# Ring-Silver, 62# Ring-Silver, 81 # Ring – Silver – Blue – Square, 2# Ring-Silver-White, 38# Ring-Silver-Double Layer, 84 # Ring – Silver – Orange – Double Layer, 80 # Ring – Silver – Blue – Oval, 70# Ring-Silver (2-Piece Set), 43#戒指-粉色-椭圆, 13# Ring-Silver-Winding, 36# Ring-Silver, 48# Ring-Silver-Pearl, 15# Ring-Silver-Green, 50# Ring-Silver-Snake, 47# Ring-Silver, 59# Ring-Silver, 65# Ring-Silver, 44# Ring-Pink-Circle, 58#戒指-环保-银色, 24# Ring-Silver, 54# Ring-Silver, 26# Ring-Silver, 16# Ring-Silver, 14# Ring-Silver, 23# Ring-Silver, 28# Ring-Silver-Lvzuan |
| Style | 77 # Ring – Silver -, 74 # Ring – Silver -, 87 # Ring – Gold -, 90 # Ring – Gold -, 78 # Ring – Silver -, 75 # Ring – Silver -, 79 # Ring – Silver -, 76 # Ring – Silver – |
| Color | Blue, Pink, Green, Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.