Item No: OL1KY569I
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Clasp Closure Type | Snap Button |
| Weight | 24g |
$2.05



Item No: OL1KY569I
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Clasp Closure Type | Snap Button |
| Weight | 24g |
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Option | As shown |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.