Item No: OL1QVZL8O
| Style | Hawaiian, Shiny |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Home, Beach, Festival |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 13g |
Price range: $1.39 through $1.56





Item No: OL1QVZL8O
| Style | Hawaiian, Shiny |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Home, Beach, Festival |
| Classification | Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | One Size |
| Style | A Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.