Item No: OL222ETI
| Pattern | Flower |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
$1.65








Item No: OL222ETI
| Pattern | Flower |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Style | White Pearl Style, Green Flower, Purple Flowers, Mixed Color Flowers, Golden Flower |
| Model | 18k |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.