Item No: OL17O0Y8W
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Round, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 20g |
$1.42






















Item No: OL17O0Y8W
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Round, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Size | Gold Style H6, Average Size, Gold Style H4, Gold Style H8, Gold Style H9, Gold Style H7, Gold Style H5, Gold Style H3, Gold Style H11, Gold Style H2, Gold Style H1, Gold Style H17, Gold Style H14, Gold Style H12, Gold Style H18, Gold Style H13, Gold Style H15, Gold Style Small Size H16, Gold Style Large Size H19, Gold Style H10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.