Item No: OLSTLADX
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Gold Plated |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Perimeter |
| Adjustable opening | 5.44 |
Price range: $1.33 through $1.40





Item No: OLSTLADX
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Gold Plated |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Size | Internal Perimeter |
| Adjustable opening | 5.44 |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Open Narrow Gold, Jz00025 Open Narrow Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.