Item No: OLF4SZT6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Four Leaf Clover, Heart Shape, Rose, Solid Color, Bow Knot, Fish |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Weight | 32g |
Price range: $1.42 through $5.96




























































































Item No: OLF4SZT6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Four Leaf Clover, Heart Shape, Rose, Solid Color, Bow Knot, Fish |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Weight | 32g |
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Color | 1-DQ-W-753 Green, 32-DQ-W-568 Bracelet, 33-DQ-W-568 Bracelet, 26-DQ-W-537 Open Bracelet, 27-DQ-W-538 Open Bracelet, 28-DQ-W–539 Open Bracelet, 29-DQ-W-540 Open Bracelet, 23-DQ-W-581 Bamboo Bracelet, 24-DQ-W-581 Bamboo Bracelet, 25-DQ-W-581 Bamboo Bracelet, 18-DQ-W-550 Open Bracelet, 19-DQ-W-550 Open Bracelet, 20-DQ-W-550 Open Bracelet, 22-DQ-W-550 Open Bracelet, 34-DQ-W–132 Open Bracelet Gold, 35-DQ-W–132 Open Bracelet, 21-DQ-W-021 Open Bangle, 2-DQ-W-753 Black, 3-DQ-W-753 Pink, 48-DQ-W-1291, 36-DQ-W-750 Heart Shape Bracelet, 91-DQ-W-1856, 92DQ-W-1856, 4-DQ-W-791 Gold, 75DQ-W-, 76-DQ-W-, 77-DQ-W-, 100-DQ-W-1831, 59-DQ-W-2018, 60-DQ-W-2018, 43-DQ-W-741 Oil Drop Zirconia Bracelet, 86DQ-W-1868 (1826), 87-DQ-W-1868 (1826), 88DQ-W-1868 (1826), 89-DQ-W-1868 (1826), 42DQ-W-749 Butterfly Oil Drop Bracelet, 46, 81-DQ-W-1948, 105-DQ-W-1833, 107-DQ-W-1833, 49-DQ-W-2012, 50-DQ-W-2012, 93-DQ-W-1857, 94-DQ-W-1858, 95-DQ-W-1859, 40-DQ-W-792 Pendant Bracelet, 68–DQ-W-2020, 78-DQ-W-, 79-DQ-W-, 80-DQ-W-, 106-DQ-W-1833, 61-DQ-W-2019, 62-DQ-W-2019, 63-DQ-W-2019, 64–DQ-W–2019, 30DQ-W-774 Oil Drop Adjustable Bracelet Pink, 31-DQ-W-774 Oil Drop Adjustable Bracelet Blue, 37DQ-W-736 Heart-shaped Four-leaf Clover Bracelet, 53-DQ-W-2014, 54-DQ-W-2014, 65-DQ-W-2020, 66–DQ-W-2020, 67–DQ–W-2020, 72-DQ-W-, 73-DQ-W-, 74-DQ-W-, 44-DQ-W-1283, 51-DQ-W-2013, 85-DQ-W-1891, 96-DQ-W-1866(2259), 55DQ-W-2015, 56-DQ-W-2016, 69-DQ-W-, 70-DQ-W-, 101-DQ-W-1831, 102-DQ-W-1831, 103DQ-W-1832, 104DQ-W-1832, 108DQ-W-1834, 109DQ-W-1834, 110DQ-W-1834, 71-DQ-W-, 82-DQ-W-1907, 83-DQ-W-1907, 97-DQ-W-1830, 98–DQ-W-1830, 99-DQ-W-1830, 47-DQ-W-1284, 84-DQ-W-1890 |
| Model | 18k |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.