Gift Packaging Pendant Paper Home Decoration Hanging Ornaments
Item No: OLPUQ7LH
| Festival | Independence Day |
|---|---|
| Material | Paper |
| Occasion | Party |
| Event & Party Supplies | Hanging Ornaments |
| Home Textiles & Decor Type | pendant |
| Weight | 50g |
$1.10



Item No: OLPUQ7LH
| Festival | Independence Day |
|---|---|
| Material | Paper |
| Occasion | Party |
| Event & Party Supplies | Hanging Ornaments |
| Home Textiles & Decor Type | pendant |
| Weight | 50g |
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Option | 12 Pieces/package, Q-0001 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.