Item No: OL1BMOCHX
| Style | Hip-Hop, Retro, Streetwear, Korean Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Water Droplets, Lines |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring, Rings |
| Weight | 13g |
Price range: $0.70 through $1.82



























































Item No: OL1BMOCHX
| Style | Hip-Hop, Retro, Streetwear, Korean Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Water Droplets, Lines |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring, Rings |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Color | JZ8628-1, JZ8282-B, JZ6055, JZ6684, JZ6820, JZ6874, JZ6923, JZ6136, JZ6843, JZ6959, JZ6383, JZ8296, JZ7072, JZ6688, JZ6283, JZ7078, JZ6628, JZ6177, JZ7071, JZ7100, JZ7101, JZ7103, JZ7104, JZ7167, JZ6761, JZ6845, JZ7204, JZ7073, JZ7075, JZ6054, JZ7074, JZ7076, JZ7236-1, JZ7236-2, JZ7105-1, JZ7105-2, JZ6043, JZ6135, JZ6402, JZ6403, JZ6774, JZ6807, JZ6042, JZ6685, JZ6735, JZ6842, JZ6860, JZ6760, JZ6821, JZ6924, JZ6875, JZ6881, JZ6125, JZ6207, JZ6187, JZ6208 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.