Item No: OLGYYVN5
| Craft | Plating |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Nose Pin |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 3g |
$0.38



Item No: OLGYYVN5
| Craft | Plating |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Nose Pin |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Se1207 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.