Item No: OL1HE9RE
| Color | White, Pink, Purple, Green |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 16g |
$1.47









Item No: OL1HE9RE
| Color | White, Pink, Purple, Green |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Pink a, C Purple, F Color |
| Style | B Dark, D, E |
| Color | Pink, green, White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.