Item No: OL1DZJQF9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric, Eye |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 12g |
Price range: $1.77 through $2.27










Item No: OL1DZJQF9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric, Eye |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Golden Leaves Featheriness Y543-1, Steel Hollow Heart Y540-2, Steel Square Ring Buckle Y535-2, Steel Color Wheat Y538-2, Steel Cuban Link Chain Bracelet Y533-2, Golden Hollow Love Y540-1, Golden Square Ring Buckle Y535-1 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.