Item No: OLUNOHG0
| Color | White |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 9g |
$1.56



Item No: OLUNOHG0
| Color | White |
|---|---|
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.