Item No: OL85B787
| Color | Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 3g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.21 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.44 |
| No. 9 | 5.95 |
$1.30







Item No: OL85B787
| Color | Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 3g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.21 |
| No. 8 | 5.65 |
| No. 6 | 5.18 |
| No. 7 | 5.44 |
| No. 9 | 5.95 |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Silver B710 |
| Size | No. 6, No. 8, No. 9, No. 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.