Item No: OL1NYC4DO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Tennis Bracelet |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
$2.04






Item No: OL1NYC4DO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Tennis Bracelet |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Platinum White Stone, Rose Gold White Stone, Gold White Stone |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.