Item No: OLSQY5H6
| Color | Rose Gold, Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 14g |
$2.79





Item No: OLSQY5H6
| Color | Rose Gold, Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Gold Sz765, Rose Gold Sz764 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.