Item No: OL8OVEZU
| Style | Elegant, Korean Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Angel |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Date |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Weight | 7g |
Price range: $0.64 through $1.09

![Purple Diamond [Single Pendant]] / White gold color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-894f106c0483efc014aaa670bdfd4eb9-300x300.webp)
![White Diamond [Single Pendant]] / White gold color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d60e8f153f9d8d999819de461e35bfa7-300x300.webp)


![Purple Diamond [Single Pendant]] / White gold color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-894f106c0483efc014aaa670bdfd4eb9-300x300.webp)
![White Diamond [Single Pendant]] / White gold color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d60e8f153f9d8d999819de461e35bfa7-300x300.webp)
Item No: OL8OVEZU
| Style | Elegant, Korean Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Angel |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Date |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Jewelry Making Type | Pendant |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | White Diamond Suit, Purple Diamond [Single Pendant]], White Diamond [Single Pendant]], Purple Diamond Suit |
| Size | White gold color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.