Item No: OLKMZV9D
| Color | Gold |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
Price range: $2.21 through $3.21







Item No: OLKMZV9D
| Color | Gold |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Style | Brb43, Nkp12 |
| Color | Gold |
| Option | Nkr75, Nkp26 Picture Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.