Item No: OLCFSRGE
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Original Design |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 3g |
$1.85



Item No: OLCFSRGE
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Original Design |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Style | Rice Grain Double-Layer Bracelet |
| Color | Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.