Item No: OL1GE3LXK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Weekend, Lawn |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
Price range: $1.40 through $2.93







































Item No: OL1GE3LXK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Weekend, Lawn |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Ear Cartilage Rings & Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Triangle Silver (stainless Steel), Triangle Gold (Stainless Steel), Tapered Silver (stainless Steel), Crescent Silver (Stainless Steel), Human Face Silver (stainless Steel), Tapered Gold (stainless Steel), Crescent Gold (Stainless Steel), Human Face Gold (stainless Steel), Triangle Silver (Titanium), Triangle Gold (Titanium), Taper Silver (Titanium), Crescent Silver (Titanium), Human Face Silver (Titanium), Taper Gold (Titanium), Crescent Gold (Titanium), Human Face Gold (Titanium), Crescent Moon with Diamond in the Center Silver (Titanium), Crescent Moon with Diamond in the Center Gold (Titanium) |
| Size | 1.2x8mm, 1.2x10mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.