Item No: OL1NA0ND8
| Color | Rose Gold, White, Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 7g |
$3.00






Item No: OL1NA0ND8
| Color | Rose Gold, White, Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Gold, White K |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.