Item No: OL3WEX5F
| Color | White, Yellow |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 11g |
$2.74





Item No: OL3WEX5F
| Color | White, Yellow |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Model | E975 Yellow Diamond, E974 Pink Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.