Item No: OL1DPJ6HM
| Style | Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Weekend, Banquet, Selfie |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 10g |
Price range: $0.47 through $0.71



















































Item No: OL1DPJ6HM
| Style | Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Weekend, Banquet, Selfie |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | JZ001, JZ002, JZ003, JZ004, JZ005, JZ006, JZ007, JZ008, JZ009, JZ010, JZ011, JZ012, JZ014, JZ015, JZ022, JZ023, JZ024, JZ025, JZ026, JZ027, JZ028, JZ029, JZ030, JZ031 |
| Color | Steel Color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.