Item No: OLKTXIK2
| Style | Affordable luxury style |
|---|---|
| Design | Plating, Chain |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape, Printing, Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.22 through $63.35



































































































Item No: OLKTXIK2
| Style | Affordable luxury style |
|---|---|
| Design | Plating, Chain |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape, Printing, Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | 1.2-Box Chain 40+5cm-Gold, 035-O-shaped Chain 40+5cm-steel Color, 04-Lip Chain 40+5cm-Steel Color, 035-O-shaped Chain 40+5cm-gold, 04-Lip Chain 40+5cm-Gold, 035-Double Open Chain 19+19+5cm-Steel Color, 09-Round Snake Chain 40+5cm-steel Color, Ball O Chain 40+5cm-Steel Color, 1.2-Round Snake Chain 40+5cm–steel Color, 035-Double Open Chain 19+19+5cm-Gold, 09-Round Snake Clip Beads 40+5cm-Steel Color, 03-Horizontal Bamboo Section 40+5cm-Steel Color, 1.5mm Side Clip Beads 40+5cm-steel Color, 0.88mm-S Chain 40+5cm-steel Color, 04-Hanging Round Bamboo Section 40+5cm-Steel Color, 1.9mm Water Wave Chain 40+5cm-steel Color, 06-4mm Blade Chain 40+5cm-Steel Color, 03-Petal Chain 40+5cm-Steel Color, 3mm Figaro NK40+5cm-steel Color, 1.2-Box Chain 40+5cm-Steel Color, Ball O Chain 40+5cm-Gold, 09-Round Snake Ball 40+5cm-steel Color, 1mm Vertical Square Clip Beads 40+5cm – Steel Color, Round Snake Embossed Chain 40+5cm-Steel Color, 04-2mm Blade Chain 40+5cm-Steel Color, 1.5mm Side Clip Beads 40+5cm-gold, 09-Round Snake Chain 40+5cm-gold, 1.2-Round Snake Chain 40+5cm-Gold, 04-Hanging Round Bamboo Section 40+5cm-Gold, 03-Hanging Round Bamboo Section 40+5cm-Gold, 09-Round Snake Clip Beads 40+5cm-Gold, 05-3mm Blade Chain 40+5cm-Steel Color, Rice Bead Chain 40+5cm-steel Color, 03-Petal Chain 40+5cm-Gold, 04-2mm Blade Chain 40+5cm-gold, Side Flattened Chain 40+5cm-steel Color, 0.8mm-S Chain 40+5cm-gold, Round Tube Chain 40+5cm-steel Color, 09-Round Snake Ball 40+5cm-Gold, 1.9mm Water Wave Chain 40+5cm-gold, Rice Bead Chain 40+5cm-gold, 05-3mm Blade Chain 40+5cm-gold, 06-4mm Blade Chain 40+5cm-Gold, 3mm Figaro NK40+5cm-gold, Round Tube Chain 40+5cm-gold, 1mm Vertical Square Clip Beads 40+5cm-gold, Side Flattened Chain 40+5cm-gold, Round Snake Embossed Chain 40+5cm-gold |
| Size | Individually Packaged, A Bundle of One Hundred Pieces Without Packaging |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.